دوره‌های آموزش آزاد نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵

نوشته شده در تاریخ ۱۶:۲۱:۰۰ ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ و در حوزه های اخبار و رویدادها - ۰ نظر
دوره‌های آموزش آزاد نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵
برنامه نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵۴ دوره‌های آزاد آموزشی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران اعلام شد.

این دوره‌های آموزشی آزاد به شرح زیر است:

دروس تهران:

*کلاس آقای دکتر علی رافعی این ترم تشکیل نمی‌شود.

*کلاس آقای دکتر علی رافعی این ترم تشکیل نمی‌شود.

 

دروس قم:


نکات حائز اهمیت در ثبت نام کلاس‌ها:

1. مرحله اول: عضویت در انجمن دانش پژوهان: برای علاقه‌مندان به ثبت نام در کلاس‌های آزاد مؤسسه الزامی است که ابتدا عضو انجمن دانش پژوهان مؤسسه شوند. برای این منظور داوطلبان باید وارد صفحه ثبت نام دانش پژوه در قسمت آموزش سایت شده و ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده، عکس پرسنلی خود را نیز با توجه به شرایط گفته شده در صفحه ثبت نام دانش پژوه آپلود کنند. جهت ورود به صفحه ثبت نام دانش پژوه اینجا را کلیک کنید.

تذکر: افرادی که در ترم‌های قبل عضو انجمن دانش پژوهان شده‌اند، لازم به عضویت و آپلود مجدد عکس پرسنلی ندارند.

2. مرحله دوم: ثبت نام در دوره های آموزشی: پس از عضویت در انجمن دانش پژوهان و آپلود عکس پرسنلی به صفحه ثبت نام کلاس‌ها رفته و دروس مد نظر خود را انتخاب کنید (اینجا را کلیک کنید)  دانش پژوهان مجازند تا ابتدا هر تعداد درسی که علاقه‌مند هستند، انتخاب کنند. پس از انتخاب دروس از طریق کلیک بر روی گزینه «ثبت نام دوره‌های انتخاب شده» تأیید نهایی را انجام داده و منتظر باشید تا به صفحه بعد منتقل شوید در صفحه جدید پس از وارد کردن شماره ملی  بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید و منتظر باشید تا سامانه ثبت نام پیغام "ثبت نام شما با موفقیت انجام شد" را اعلام کند.

3. مرحله سوم: پرداخت هزینه : از دو طریق امکان پرداخت هزینه وجود دارد:

الف. دانش پژوهان از طریق دستگاه کارت خوان که در انتظامات مؤسسه است، هزینه دروس را پرداخت کرده و پس از تأیید نهایی، کارت شما صادر می‌شود.

ب. پرداخت هزینه از طریق شماره حساب 2172369001005 به نام درآمد اختصاصی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران در بانک ملی شعبه چهاراه امیراکرم به شماره کد 503

علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره‌ها اینجا را کلیک کنند.